ZADZWOŃ lub NAPISZ do nas:

  • 71 364 50 23
  • 515 248 641

EL dnia 27 cze 2012 Drukuj

Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji

CPP istnieje od 1998 r. Nasze usługi świadczymy prywatnie. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń funkcjonowania dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jesteśmy zespołem lekarzy, pielęgniarek, terapeutów, psychologów, pedagogów zorientowanych na świadczenie usług medycznych w zakresie leczenia psychiatrycznego i leczenia uzależnień.


EL dnia 22 maj 2012 Drukuj

Bulimia i Anoreksja w TVP 2

Anoreksja w TVP2
Fragmenty programu na temat anoreksji i bulimii nadanego w ramach "Pytanie na śniadanie" w TVP 2.


EL dnia 14 gru 2009 Drukuj

Nie ma brzydkich kobiet

Kamera, właściwe światło, makijaż, uczesanie i ubiór odmienić mogą każdą z nas zupełnie odmienić. Styliści, specjaliści od wizażu firmy zatrudniające modelki potrafią ukryć wszystkie mankamenty naszego ciała, stworzyć zupełnie inna osobę, której twarz i ubiór będą odpowiadały najnowszym trendom. Lansują szczupłe modelki, a zapatrzone młode osoby próbują im we wszystkim dorównać. Kult ciała jest wszechobecny.


EL dnia 14 gru 2009 Drukuj

Bulimia kontra Anoreksja

BULIMIA zwana jest przez wtajemniczonych MIA. Tak mówią o niej zwolennicy ruchu pro mia. W ten sposób odróżniają się od ruchu pro ana. Jedne noszą czerwone tasiemki na rękach , a drugie fioletowe. W ten sposób chcą wyróżniać, a jednocześnie bez trudu mogą rozpoznać się w tłumie.

Obowiązują je zasady podobne jak w dekalogu anorektyczek. Podobnie jak one bulimiczki chcą panować nad swoim wyglądem. Anoreksja jest czysta, a bulimia brudna.

Prawdziwa, "czysta" bulimia różni się od anoreksji bulimicznej brakiem występowania okresów głodzenia. Jedynym sposobem utrzymania wagi jest w bulimii jedzenie i pozbywanie się pokarmu poprzez przeczyszczanie czy wymioty. Stosują olbrzymie ilości tabletek przeczyszczających i leki zmniejszające łaknienie ...


EL dnia 07 gru 2009 Drukuj

Szukasz pomocy?


Copyright © Cpp 2009 Elżbieta Lipnicka
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2016 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.05 | 524,717 Unikalnych wizyt | jQ Blog